Μπήκαμε στην εβδομάδα του EURO 2020, όπου την Παρασκευή κάνει σέντρα η τελική φάση του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος.

24 χώρες με τους αστέρες της θα διεκδικήσουν τις… πιθανότητες τους για να κατακτήσουν τη διοργάνωση και να “γράψουν” το όνομα τους πάνω στο βαρύτιμο τρόπαιο.

Κάπως έτσι στις 11 Ιουνίου ο διαιτητής θα σφυρίξει την έναρξη και για έναν μήνα, τρεις αγώνες καθημερινά θα μας κρατούν “συντροφιά”.

Το Sportified σας παρουσιάζει το πρόγραμμα της διοργάνωσης, αλλά και τις αποστολές των Εθνικών ομάδων, ανά όμιλο.

Όμιλος Α

Πρόγραμμα ομίλου

Παρασκευή 11 Ιουνίου

22:00 Τουρκία – Ιταλία | Ολίμπικο, Ρώμη

Σάββατο 12 Ιουνίου

16:00 Ουαλία – Ελβετία | Ολυμπιακό Στάδιο, Μπακού

Τετάρτη 16 Ιουνίου

19:00 Τουρκία – Ουαλία | Ολυμπιακό Στάδιο, Μπακού
22:00 Ιταλία – Ελβετία | Ολίμπικο, Ρώμη

Κυριακή 20 Ιουνίου

19:00 Ελβετία – Τουρκία | Ολυμπιακό Στάδιο, Μπακού
19:00 Ιταλία – Ουαλία | Ολίμπικο, Ρώμη

Αποστολές

Ουαλία

Τερματοφύλακες: Ανταμ Ντέιβις (Στόουκ Σίτι), Γουέιν Χένεσι (Κρίσταλ Πάλας), Ντάνι Γουόρντ (Λέστερ)

Αμυντικοί: Τομ Λόκιερ (Λούτον), Κρις Μέπχαμ (Μπόρνμουθ), Κρις Γκάντερ (Τσάρλτον), Κόνορ Ρόμπερτς (Σουόνσι), Τζόι Ρόντον (Τότεναμ), Ρις Νόρινγκτον-Ντέιβις (Στόουκ Σίτι), Μπεν Καμπάνγκο (Σουόνσι), Μπεν Ντέιβις (Τότεναμ), Νέκο Γουίλιαμς (Λίβερπουλ)

Μέσοι: Ράμπιν Κόλγουιλ (Κάρντιφ), Ααρον Ράμσεϊ (Γιουβέντους), Τζόι Μόρελ (Λούτον), Ιθαν Αμπάντου (Σέφιλντ Γιουν.), Τζόι Άλεν (Στόουκ Σίτι), Τζόνι Γουίλιαμς (Κάρντιφ), Ματ Σμιθ (Ντονκάστερ), Ντίλαν Λέβιτ (Ιστρα), Ντέιβιντ Μπρουκς (Μπόρνμουθ), Χάρι Γουίλσον (Κάρντιφ)

Επιθετικοί: Νταν Τζέιμς (Μάντσεστερ Γ.), Γκάρεθ Μπέιλ (Τότεναμ), Κίφερ Μουρ (Λιντς), Τάιλερ Ρόμπερτς (Λιντς)

Προπονητής: Ρόμπερτ Πέιτζ

Ιταλία

Τερματοφύλακες: Τζιανλουίτζι Ντοναρούμα (Μίλαν), Άλεξ Μερέτ (Νάπολι), Σαλβατόρε Σιρίγκου (Τορίνο)

Αμυντικοί: Φραντσέσκο Ατσέρμπι (Λάτσιο), Αλεσάντρο Μπαστόνι (Ίντερ), Λεονάρντο Μπονούτσι (Γιουβέντους), Τζόρτζιο Κιελίνι (Γιουβέντους), Τζιοβάνι Ντι Λορέντσο (Νάπολι), Αλεσάντρο Φλορέντσι (Παρί Σεν Ζερμέν), Λεονάρντο Σπινατσόλα (Ρόμα), Ραφαέλ Τολόι (Αταλάντα), Έμερσον (Τσέλσι)

Μέσοι: Νικολό Μπαρέλα (Ίντερ), Μπρίαν Κριστάντε (Ρόμα), Μάνουελ Λοκατέλι (Σασουόλο), Λορέντσο Πελεγκρίνι (Ρόμα), Στέφανο Σένσι (Ίντερ), Μάρκο Βεράτι (Παρί Σεν Ζερμέν), Ζορζίνιο (Τσέλσι)

Επιθετικοί: Αντρέα Μπελότι (Τορίνο), Ντομένικο Μπεράρντι (Σασουόλο), Φεντερίκο Μπερναρντέσκι (Γιουβέντους), Φεντερίκο Κιέζα (Γιουβέντους), Τσίρο Ιμόμπιλε (Λάτσιο), Λορέντσο Ινσίνιε (Νάπολι), Τζάκομο Ρασπαντόρι (Σασουόλο).

Προπονητής: Ρομπέρτο Μαντσίνι

Ελβετία

Τερματοφύλακες: Ζονά Ομλέν (Μονπελιέ), Ιβόν Μβογκό (Αϊντχόφεν), Γιαν Ζόμερ (Γκλάντμπαχ)

Αμυντικοί: Μανουέλ Ακανζί, Λόρις Μπενίτο (Μπορντό), Ρικάρντο Ροντρίγκεθ (Τορίνο), Φάμπιαν Σερ (Νιούκαστλ), Νίκο Ελβέντι (Γκλάντμπαχ), Σιλβάν Βιντμέρ (Βασιλεία), Κεβέν Μπαμπού (Βόλφσμπουργκ), Έραϊ Τσέμερτ (Βασιλεία), Μπετσίρ Ομεράγκιτς (Ζυρίχη), Ζορντάν Λοτομπά (Νις).

Μέσοι: Γκράνιτ Τζάκα (Άρσεναλ), Τζέρνταν Σακίρι (Λίβερπουλ), Στεβάν Ζουμπέρ (Άιντραχτ), Ντενίς Ζακαριά (Γκλάντμπαχ), Ρέμο Φρόιλερ (Αταλάντα), Εντιμίλσον Φερνάντες (Μάιντς), Τζιμπρίλ Σόου (Άιντραχτ)

Επιθετικοί: Χάρις Σεφέροβιτς (Μπενφίκα), Άντμιρ Μεχμέντι (Βόλφσμπουργκ), Μπριλ Εμπολό (Γκλάντμπαχ), Μάριο Γκαβράνοβιτς (Ντίναμο Ζάγκρεμπ), Ρούμπεν Βάργκας (Άουγκσμπουργκ), Κρίστιαν Φάσναχτ (Γιουνγκ Μπόις)

Προπονητής: Βλαντιμίρ Πέτκοβιτς

Τουρκία

Τερματοφύλακες: Αλτάι Μπαγιντίρ (Φενέρμπαχτσε), Μερτ Γκιουνόκ (Μπασακσεχίρ), Ουγκουρτζάν Τσακίρ (Τράμπζονσπορ)

Αμυντικοί: Ζεκί Τσελίκ (Λιλ), Τσαγκλάρ Σεγιουντζιού (Λέστερ), Καάν Αϊχάν (Σασουόλο), Μερίχ Ντεμιράλ (Γιουβέντους), Μερτ Μιουλντιούρ (Σασουόλο), Οζάν Καμπάκ (Λίβερπουλ), Ριντβάν Γιλμάζ (Μπεσίκτας), Ουμούτ Μεράς (Χάβρη)

Μέσοι: Ντορουκχάν Τοκέζ (Μπεσίκτας), Ιρφάν Καχβετζί (Φενέρμπαχτσε), Οζάν Τουφάν (Φενέρμπαχτσε), Ταϊλάν Ανταλιαλί (Γαλατάσαραϊ), Χακάν Τσαλχάνογλου (Μίλαν), Κερέμ Ακτουρκόγλου (Γαλατάσαραϊ), Χαλίλ Ντερβίσογλου (Γαλατάσαραϊ), Ορκούν Κιεκτσιού (Φέγενορντ), Οκάι Γιουσλού (Γουέστ Μπρομ)

Επιθετικοί: Γιουσούφ Γιατζιτζί (Λιλ), Μπουράκ Γιλμάζ (Λιλ), Τζενγκίζ Ουντέρ (Λέστερ), Ενές Ουνάλ (Χετάφε), Αμπντιλκαντίρ Εμούρ (Τράμπζονσπορ), Κενάν Καραμάν (Φορτούνα Ντίσελντορφ)

Προπονητής: Σενόλ Γκιουνές

Όμιλος Β’

Πρόγραμμα ομίλου:

Σάββατο 12 Ιουνίου

19:00 Δανία – Φινλανδία | Πάρκεν, Κοπεγχάγη
22:00 Βέλγιο – Ρωσία | Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη

Τετάρτη 16 Ιουνίου

16:00 Φινλανδία – Ρωσία | Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη

Πέμπτη 17 Ιουνίου

19:00 Δανία – Βέλγιο | Πάρκεν, Κοπεγχάγη

Δευτέρα 21 Ιουνίου

22:00 Ρωσία – Δανία | Πάρκεν, Κοπεγχάγη
22:00 Φινλανδία – Βέλγιο | Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη

Αποστολές

Φινλανδία

Τερματοφύλακες: Χράντετσκι (Μπάγερ Λεβερκούζεν), Γιόρονεν (Μπρέσια), Γιάακολα (Μπρίστολ Ρόβερς).

Αμυντικοί: Άραγιουουρι (Πάφος), Ο’ Σόνεσι (Ελσίνκι), Τόιβιο (Χάκεν), Λ. Βάισανεν (Έλφσμποργκ), Σόιρι (Έσιμπιεργκ), Σ. Βάισανεν (Κιέβο Βερόνα), Άλχο (ΜΤΚ), Ούρονεν (Γκενκ), Ράιταλα (Μινεσότα), Ιβάνοβ (Βάρτα Πόζναν).

Μέσοι: Καμαρά (Ρέιντζερς), Τέιλορ (Μπραν), Λοντ (Μινεσότα), Γένσεν (Άουγκσμπουργκ), Σούλερ (Τζουγκάρντεν), Σπαρβ (Λάρισα), Λαμ (Τσβόλε), Κάουκο (Έσμπιεργκ), Βάλακαρι (Πάφος).

Επιθετικοί: Πούκι (Νόριτς), Πόγχιανπαλο (Ουνιόν Βερολίνου), Φορς (Μπρέντφορντ), Λάπαλαϊνεν (Μόντρεαλ).

Προπονητής: Μάρκου Κανέρβα

Δανία

Τερματοφύλακες: Κάσπερ Σμάιχελ (Λέστερ), Φρέντερικ Ρένοου (Σάλκε), Γιόνας Λεσλ (Έβερτον)

Αμυντικοί: Γενς Στρίγκερ Λάρσεν (Ουντινέζε), Ντάνιελ Βας (Βαλενσιέν), Γιόακιμ Μέλε (Αταλάντα), Νικολάι Μποΐλεσεν (Κοπεγχάγη), Σίμον Κίερ (Μίλαν), Αντρέας Κρίστενσεν (Τσέλσι), Γιανίκ Βέστεργκαρντ (Σαουθάμπτον), Γιόακιμ Άντερσεν (Φούλαμ), Ματίας Ζάνκα (Κοπεγχάγη)

Μέσοι: Πιέρ Εμίλ Χόιμπιεργκ (Τότεναμ), Τόμας Ντιλέινι (Ντόρμουντ), Ματίας Γένσεν (Μπρέντφορντ), Κρίστιαν Έρικσεν (Ίντερ), Κρίστιαν Νέργκααρντ (Μπρέντφορντ), Αντρέας Κρίστιανσεν (Μάλμε)

Επιθετικοί: Γιουσούφ Πόουλσεν (Λειψία), Μάρτιν Μπρέθγουεϊτ (Μπαρτσελόνα), Κάσπερ Ντόλμπεργκ (Νις), Γιόνας Βιντ (Κοπεγχάγη), Αντρέας Σκοβ Όλσεν (Μπολόνια), Αντρέας Κρονέλιους (Πάρμα), Ρόμπερτ Σκοβ (Χοφενχάιμ), Μίκελ Ντάλσγκααρντ (Σαμπντόρια)

Προπονητής: Κάσπερ Χιούλμαντ

Βέλγιο

Τερματοφύλακες: Τίμπο Κουρτουά (Ρεάλ Μαδρίτης), Σιμόν Μινιολέ (Μπριζ), Ματζ Σελς (Στρασμπούρ).

Αμυντικοί: Τόμπι Αλντεβάιρελντ (Τότεναμ), Ντεντρίκ Μπογιατά (Χέρτα), Τζέισον Ντεναγιέρ (Λιόν), Γιάν Φερτόνγκεν (Μπενφίκα), Τόμας Βερμάελεν (Βίζελ Κόμπε), Τόμας Μενιέ (Ντόρτμουντ).

Μέσοι: Τίμοθι Καστάνιε (Λέστερ), Γιανίκ Καράσκο (Ατλέτικο Μαδρίτης), Νασέρ Τσαντλί (Μπασακσεχίρ), Λεάντερ Ντεντόνκερ (Γουλβς), Κέβιν Ντε Μπρόινε (Μάντσεστερ Σίτι), Τοργκάν Αζάρ (Ντόρτμουντ), Ντένις Πράετ (Λέστερ), Γιούρι Τέλεμανς (Λέστερ), Χανς Φάνακεν (Μπριζ), Άξελ Βίτσελ (Ντόρτμουντ).

Επιθετικοί: Μισί Μπατσουαγί (Κρίσταλ Πάλας), Κριστιάν Μπεντέκε (Κρίσταλ Πάλας), Ζερεμί Ντοκού (Ρεν), Εντέν Αζάρ (Ρεάλ Μαδρίτης), Ρομέλου Λουκάκου (Ίντερ), Ντρίες Μέρτενς (Νάπολι), Λεάντρο Τροσάρ (Μπράιτον).

Ρωσία

Τερματοφύλακες: Άντον Σούνιν (Ντινάμο), Γιούρι Ντιούπιν (Ρούμπιν), Ματβέι Σαφόνοφ (Κρασνοντάρ)

Aμυντικοί: Γκέοργκι Τζίκια (Σπαρτάκ), Μάριο Φερνάντες (ΤΣΣΚΑ), Ίγκορ Ντινέεφ (ΤΣΣΚΑ), Βιάτσεσλαφ Καραβάεφ (Ζενίτ), Φίοντορ Κουντριασόφ (Αντάλιασπορ), Αντρέι Σεμιόνοφ (Αχμάτ), Γιούρι Ζιρκόφ (Ζενίτ)

Mέσοι: Ντμίτρι Μπαρίνοφ (Λοκομοτίβ), Ριφάτ Ζεμαλετντίνοφ (Λοκομοτίβ), Μακσίμ Μούχιν (Λοκομοτίβ), Αλεκσάντρ Γκολοβίν (Μονακό), Ντανίιλ Φόμιν (Ντινάμο), Ρόμαν Ζόμπνιν (Σπαρτάκ), Αλεκσέι Ιόνοφ (Κρασνοντάρ), Ντάλερ Κουζιάεφ (Ζενίτ), Αντρέι Μοτστοβόι (Ζενίτ), Μαγκομέντ Οζντόγεφ (Ζενίτ), Αλεκσέι Μιραντσούκ (Αταλάντα), Ντενίς Τσέρισεφ (Βαλένθια), Ντενίς Μαρκάροφ (Ρούμπιν)

Επιθετικοί: Αρτέμ Τζιούμπα (Ζενίτ), Αλεκσάντρ Σομπόλεφ (Σπαρτάκ), Άντον Ζαμπολότνι (Σότσι)

Προπονητής: Στάνισλαβ Τσερτσεσόβ

Όμιλος Γ’

Πρόγραμμα ομίλου:

Κυριακή 13 Ιουνίου

19:00 Αυστρία – Βόρεια Μακεδονία | Αρένα Νατσιονάλα, Βουκουρέστι
22:00 Ολλανδία – Ουκρανία | Γιόχαν Κρόιφ Αρένα, Άμστερνταμ

Πέμπτη 17 Ιουνίου

16:00 Ουκρανία – Βόρεια Μακεδονία | Αρένα Νατσιονάλα, Βουκουρέστι
22:00 Ολλανδία – Αυστρία | Γιόχαν Κρόιφ Αρένα, Άμστερνταμ

Δευτέρα 21 Ιουνίου

19:00 Ουκρανία – Αυστρία | Αρένα Νατσιονάλα, Βουκουρέστι
19:00 Βόρεια Μακεδονία – Ολλανδία | Γιόχαν Κρόιφ Αρένα, Άμστερνταμ

Αποστολές

Ουκρανία

Τερματοφύλακες: Γκιόργκι Μπουστσάν (Ντιναμό Κιέβου), Αντρέι Πιατόβ (Σαχτάρ), Ανατόλι Τρουμπίν (Σαχτάρ)

Αμυντικοί: Εντουάρντ Σομπόλ (Μπριζ), Ιλια Ζαμπάρνι (Ντιναμό Κιέβου), Βιτάλι Μικολένκο (Ντιναμό Κιέβου), Αλεξάντερ Καραβέεβ (Ντιναμό Κιέβου), Αλεξάντερ Τίμτσικ (Ντιναμό Κιέβου), Ντένις Ποπόβ (Ντιναμό Κιέβου), Σεργκέι Κρίβτσοβ (Σαχτάρ), Νικολάι Ματβιένκο (Σαχτάρ)

Μέσοι: Γκιόργκι Σουντάκοβ (Σαχτάρ), Τάρας Στεπανένκο (Σαχτάρ), Μάρλος (Σαχτάρ), Σέρχι Σίντορτσουκ (Ντιναμό Κιέβου), Νικολάι Σαραπένκο (Ντιναμό Κιέβου), Βίκτορ Τσιγκάνκοβ (Ντιναμό Κιέβου), Αντρέι Γιαρμολένκο (Γουέστ Χαμ), Ρουσλάν Μαλινόφσκι (Αταλάντα), Εβγκένι Μακαρένκο (Κορτράικ), Αλεξάντερ Ζιντσένκο (Μαν. Σίτι), Ρόμαν Μπεζους (Γάνδη), Αλεξάντερ Ζούμπκοβ (Φερεντσβάρος)

Επιθετικοι: Ρόμαν Γιάρεμτσουκ (Γάνδη), Αρτέμ Μπεσεντιν (Ντιναμό Κιέβου), Αρτέμ Ντόβμπικ (Ντνίπρο)

Προπονητής: Αντρέι Σεφτσένκο

Βόρεια Μακεδονία

Τερματοφύλακες: Στόλε Ντιμιτριέφσκι (Ράγιο Βαγεκάνο), Νταμιάν Σισόφσκι (Δόξα Κατωκοπιάς), Ρίστε Γιάνκοφ (Ραμποτνίτσκι)

Αμυντικοί: Στεφάν Ριστόφσκι (Ντιναμό Ζάγκρεμπ), Βισάρ Μουσλίου (Φεχερβάρ), Εγκζον Μπεϊτουλάι (Σκεντίγια), Κίρε Ριστέφσκι (Ουίπεστ), Γκόικο Ζάικοφ (Σαρλερουά), Ντάρκο Βελκόφσκι (Ριέκα), Εζτζάν Αλιόσκι (Λιντς)

Μέσοι: Άριαν Αντέμι (Ντιναμό Ζάγκρεμπ), Ενις Μπαρντχί (Λεβάντε), Στεφάν Σπιρόφσκι (ΑΕΚ Λάρνακας), Μπόμπαν Νικολόφ (Λέτσε), Τίχομιρ Κοσταντίνοφ (Ρουζεμπερόκ), Φερχάν Χασάνι (Παρτιζάνι Τιράνων), Ελίφ Ελμάς (Νάπολι), Ντάνιελ Αβραμόφσκι (Καϊσερίσπορ), Ντάρκο Τσουρλίνοφ (Στουτγκάρδη), Μάριαν Ραντέσκι (Ακαντέμια Πάντεφ)

Επιθετικοί: Γκόραν Πάντεφ (Τζένοα), Αλεξάνταρ Τραϊκόφσκι (Μαγιόρκα), Ιβάν Τριτσκόφσκι (ΑΕΚ Λάρνακας), Βλάτκο Στογιανόφσκι (Σαμπλί), Κρστε Βελκόφσκι (Σαράγεβο), Μίλαν Ριστόφσκι (Σπάρτακ Τρνάβα).

Προπονητής: Ιγκόρ Αντζελόφσκι

Ολλανδία

Τερματοφύλακες: Τιμ Κρουλ (Νόριτς), Μάαρτεν Στεκέλενμπουργκ (Άγιαξ), Μάρκο Μπιζότ (Άλκμααρ)

Αμυντικοί: Πάτρικ φαν Άανχολτ (Κρίσταλ Πάλας), Νέιθαν Ακέ (Μάντσεστερ Σίτι), Ντέιλι Μπλιντ (Άγιαξ), Ντένζελ Ντάμφρις (Αϊντχόφεν), Ματάις ντε Λιχτ (Γιουβέντους, Γιούριεν Τίμπερ (Άγιαξ), Γιόελ Φέλτμαν (Μπράιτον), Στέφαν ντε Φράι (Ίντερ), Όουεν Βάινταλ (Άλκμααρ)

Μέσοι: Ντόνι φαν ντε Μπέεκ (Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ), Ράιαν Χράφενμπερχ (Άγιαξ), Φρένκι ντε Γιονγκ (Μπαρτσελόνα), Ντάβι Κλάασεν (Άγιαξ), Τεν Κόπμαϊνερς (Άλκμααρ), Μάρτεν ντε Ρον (Αταλάντα), Ζεορζίνιο Βαϊνάλντουμ (Λίβερπουλ)

Επιθετικοί: Στίβεν Μπέρχαους (Φέγενορντ), Κόντι Χάκπο (Αϊντχόφεν), Λουκ ντε Γιονγκ (Σεβίλλη), Ντόνιελ Μάλεν (Αϊντχόφεν), Μέμφις Ντεπάι (Λιόν), Κουίνσι Πρόμες (Σπαρτάκ), Βόουτ Βέχορστ (Βόλφσμπουργκ)

Προπονητής: Φρανκ ντε Μπουρ

Αυστρία

Τερματοφύλακες: Μπάχμαν (Γουότφορντ), Περβάν (Βόλφσμπουργκ), Σλάγκερ (ΛΑΣΚ)

Αμυντικοί: Αλάμπα (Μπάγερν Μονάχου), Ντράγκοβιτς (Λεβερκούζεν), Φρεντλ (Βέρντερ Βρέμης), Χιντερέγκερ (Άιντραχτ Φρανκφούρτης), Λάινερ (Γκλάντμπαχ), Λίενχαρτ (Φράιμπουργκ), Πος (Χόφενχαϊμ), Τρίμελ (Ουνιόν Βερολίνου), Ούλμερ (Ζάλτσμπουργκ)

Μέσοι: Μπάουμγκαρτλίνγκερ (Λεβερκούζεν), Μπαουμγκάρντερ (Χόφενχαϊμ), Γκρίλιτς (Χόφενχαϊμ), Ιλζάνκερ (Άιντραχτ Φρανκφούρτης), Λάιμερ (Λειψία), Λαζάρο (Γκλάντμπαχ), Ζάμπιτζερ (Λειψία), Σάουμπ (Λουκέρνη), Σλάγκερ (Βόλφσμπουργκ), Σοεπφ (Σάλκε)

Επιθετικοί: Αρναούτοβιτς (Σανγκάι Πορτ), Γκρέγκοριτς (Άουγκσμπουργκ), Καλάιτζιτς (Στουτγάρδη), Ονισίβο (Μάιντς)

Προπονητής: Φράνκο Φόντα

Όμιλος Δ’

Πρόγραμμα ομίλου:

Κυριακή 13 Ιουνίου

16:00 Αγγλία – Κροατία | Γουέμπλεϊ, Λονδίνο

Δευτέρα 14 Ιουνίου

16:00 Σκωτία – Τσεχία | Χάμπντεν Παρκ, Γλασκώβη

Παρασκευή 18 Ιουνίου

19:00 Κροατία – Τσεχία | Χάμπντεν Παρκ, Γλασκώβη
22:00 Αγγλία – Σκωτία | Γουέμπλεϊ, Λονδίνο

Τρίτη 22 Ιουνίου

22:00 Κροατία – Σκωτία | Χάμπντεν Παρκ, Γλασκώβη
22:00 Τσεχία – Αγγλία | Γουέμπλεϊ, Λονδίνο

Αποστολές

Αγγλία

Τερματοφύλακες: Ντιν Χέντερσον (Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ), Σαν Τζονστόουν (Γουέστ Μπρομ), Τζόρνταν Πίκφορντ (Έβερτον)

Αμυντικοί: Τρεντ Αλεξάντερ-Άρνολντ (Λίβερπουλ), Μπεν Τσίλγουελ (Τσέλσι), Κόνορ Κόουντι (Γουλβς), Ρις Τζέιμς (Τσέλσι), Χάρι Μαγκουάιρ (Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ), Τάιρον Μινγκς (Άστον Βίλα), Λουκ Σο (Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ), Τζον Στόουνς (Μάντσεστερ Σίτι), Κίεραν Τρίπιερ (Ατλέτικο Μαδρίτης), Κάιλ Γουόκερ (Μάντσεστερ Σίτι)

Μέσοι: Τζουντ Μπέλινγχαμ (Ντόρτμουντ), Τζόρνταν Χέντερσον (Λίβερπουλ), Μέισον Μάουντ (Τσέλσι), Κάλβον Φίλιπς (Λιντς), Ντέκλαν Ράις (Γουέστ Χαμ)

Επιθετικοί: Ντομινίκ Κάλβερτ-Λιούιν (Έβερτον), Φίλ Φόντεν (Μάντσεστερ Σίτι), Τζακ Γκρίλις (Άστον Βίλα), Χάρι Κέιν (Τότεναμ), Μάρκους Ράσφορντ (Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ), Μπουκαγιό Σάκα (Άρσεναλ), Τζέιντον Σάντσο (Ντόρτμουντ), Ραχίμ Στέρλινγκ (Μάντσεστερ Σίτι)

Προπονητής: Γκάρεθ Σάουθγκεϊτ

Σκωτία

Τερματοφύλακες: Κρεγκ Γκόρντον (Χαρτς), Ντέιβιντ Μάρσαλ (Ντέρμπι), Τζον Μακλάφλιν (Ρέιντζερς)

Αμυντικοί: Λίμα Κούπερ (Λιντς), Ντέκλαν Γκάλαχερ (Μάδεργουελ), Γκραντ Χάνλεϊ (Νόριτς), Τζακ Χέντρι (Οστάνδη), Σκοτ Μακένα (Νότιγχαμ), Στέφεν Ο’ Ντόνελ (Μάδεργουελ), Νέιθαν Πάτερσον (Ρέιντζερς), Άντι Ρόμπερτσον (Λίβερπουλ), Γκρεγκ Τέιλορ (Σέλτικ), Κίεραν Τίρνεϊ (Άρσεναλ)

Μέσοι: Στούαρτ Άρμστρονγκ (Σαουθάμπτον), Ράιαν Κρ΄σιτι (Σέλτικ), Τζον Φλεκ (Σέφιλντ Γιουνάιτεντ), Μπίλι Γκίλμουρ (Τσέλσι), Τζον Μακγκίν (Άστον Βίλα), Κάλουμ Μακγκρέγκορ (Σέλτικ), Σκοτ Μακτόμινεϊ (Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ), Ντέιβιντ Τέρνμπουλ (Σέλτικ)

Επιθετικοί: Τσε Άνταμς (Σαουθάμπτον), Λίντον Ντάικς (ΚΠΡ), Τζέιμς Φόρεστ (Σέλτικ), Ράιαν Φρέιζερ (Νιούκαστλ), Κέβιν Νίσμπετ (Χιμπέρνιαν)

Κροατία

Τερματοφύλακες: Ντομίνικ Λιβάκοβιτς (Ντιναμό Ζάγκρεμπ), Λόβρε Κάλινιτς (Χάιντουκ), Σιμόν Σλούγκα (Λούτον)

Αμυντικοί: Σίμε Βρσάλκο (Ατλέτικο Μαδρίτης), Ντομαγκόι Βίντα (Μπεσίκας), Γιόσιπ Γιουράνοβιτς (Λέγκια), Ντέγιαν Λόβρεν (Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης), Ντούγε Τσαλέτα-Τσαρ (Μαρσέιγ), Μπόρνα Μπάρισιτς (Ρέιντζερς), Μίλε Σκόριτς (Όσιγεκ), Γιόσκο Γκβαρντιόλ (Ντιναμό Ζάγκρεμπ), Ντομαγκόι Μπράνταριτς (Λιλ)

Μέσοι: Λούκα Μόντριτς (Ρεάλ Μαδρίτης), Μαρτσέλο Μπρόζοβιτς (Ιντερ), Μίλαν Μπάντελ (Τζένοα), Ματέο Κόβατσιτς (Τσέλσι), Νικόλα Βλάσιτς (ΤΣΣΚΑ Μόσχας), Μάριο Πάσαλιτς (Αταλάντα), Λούκα Ιβανούσετς (Ντιναμό Ζάγκρεμπ)

Επιθετικοί: Μπρούνο Πέτκοβιτς (Ντιναμό Ζάγκρεμπ), Ιβάν Πέρισιτς (Ιντερ), Αντρέι Κράμαριτς (Χοφενχάιμ), Γιόσιπ Μπρεκάλο (Βόλσμπουργκ), Αντε Ρέμπιτς (Μίλαν), Μίσλαβ Όρσιτς (Ντιναμό Ζάγκρεμπ), Αντε Μπούντιμιρ (Οσασούνα).

Τσεχία

Τερματοφύλακες: Άλες Μάντους (Σίγκμα), Γίρι Παβλένκα (Βέρντερ), Τόμας Βάτσλικ (Σεβίλη)

Αμυντικοί: Γιαν Μπόριλ (Σλάβια), Γιάκουμπ Μπράμπετς (Πλζεν), Βλάντιμιρ Τσούφαλ (Γουέστ Χαμ), Οντρέι Τσελούστκα (Σπάρτα), Πάβελ Καντεράμπεκ (Χόφενχαϊμ), Τόμας Κάλας (Μπρίστολ Σίτι), Άλες Ματέγιου (Μπρέσια), Ντάβιντ Ζίμα (Σλάβια)

Μέσοι: Αντονίν Μπαράκ (Βερόνα), Βλαντιμίρ Νταρίντα (Χέρτα), Άνταμ Χλόζεκ (Σπάρτα), Τόμας Χόλες (Σλάβια), Γιάκουμπ Γιάνκτο (Σαμπντόρια), Άλεξ Κραλ (Σπαρτάκ), Λούκας Μάσοπουστ (Σλάβια), Γιάκουμπ Πέσεκ (Σλόβαν), Τόμας Σούτσεκ (Γουέστ Χαμ), Πετρ Σέβτσικ (Σλάβια)

Επιθετικοί: Μίχαελ Κρμέντσικ (ΠΑΟΚ), Τόμας Πέκχαρτ (Λέγκια), Πάτρικ Σικ (Λεβερκούζεν), Ματέι Βίντρα (Μπέρνλι)

Προπονητής: Γιάροσλαβ Σίλχαβι

Όμιλος Ε’

Πρόγραμμα ομίλου:

Δευτέρα 14 Ιουνίου

19:00 Πολωνία – Σλοβακία | Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη
22:00 Ισπανία – Σουηδία | Καρτούχα, Σεβίλλη

Παρασκευή 18 Ιουνίου

16:00 Σουηδία – Σλοβακία | Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη

Σάββατο 19 Ιουνίου

22:00 Ισπανία – Πολωνία | Καρτούχα, Σεβίλλη

Τετάρτη 23 Ιουνίου

19:00 Σουηδία – Πολωνία | Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη
19:00 Σλοβακία – Ισπανία | Καρτούχα, Σεβίλλη

Αποστολές

Σλοβακία

Τερματοφύλακες: Μάρτιν Ντουμπράβκα (Νιουκάστλ), Ντούσαν Κούτσιακ (Λέχια Γκντανσκ), Μάρεκ Ρόντακ (Φούλαμ)

Αμυντικοί: Ντέιβιντ Χάνκο (Σπάρτα Πράγας), Τόμας Χουμποκάν (Ομόνοια), Μάρτιν Κόσελνικ (Σλόβαν Λίμπερετς), Πίτερ Πέκαρικ (Χέρτα Βερολίνου), Λιούμπομιρ Σάτκα (Λεχ Πόζναν), Μίλαν Σκρίνιαρ (Ίντερ), Μάρτιν Βάλιεντ (Μαγιόρκα), Ντένις Βαβρό (Ουέσκα)

Μέσοι: Λάζλο Μπένες (Άουγκσμπουργκ), Οντρέι Ντούντα (Κολωνία), Γιαν Γκρέγκους (ΜΙνεσότα Γιουνάιτεντ), Μάρεκ Χάμσικ (Γκέτεμποργκ), Λούκας Χαρασλίν (Σασουόλο), Γιάκουμπ Χρόμαντα (Σλάβια Πράγας), Πάτρικ Χροσόφσκι (Γκενκ), Γιουράι Κούτσκα (Πάρμα), Στάνισλαβ Λομπότκα (Νάπολι), Ρόμπερτ Μακ (Φερεντσβάρος), Τόμας Σουσλόφ (Γκρόινονγκεν), Βλάντιμιρ Βάις (Σλόβαν Μπρατισλάβας)

Επιθετικοί: Ρόμπερτ Μπόζενικ (Φέγενορντ), Μίχαιλ Ντούρις (Ομόνοια), Ιβάν Σράντζ (Γιάμπλονετς)

Προπονητής: Στέφαν Τάρκοβιτς

Ισπανία

Τερματοφύλακες: Ουνάι Σιμόν (Αθλέτικ Μπιλμπάο), Ντε Χέα (Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ), Ρόμπερτ Σάντσεθ (Μπράιτον)

Αμυντικοί: Γκαγιά (Βαλένθια), Ζόρντι Άλμπα (Μπαρτσελόνα), Παού Τόρες (Βιγιαρεάλ), Λαπόρτ (Μάντσεστερ Σίτι), Έρικ Γκαρθία (Μπαρτσελόνα), Ντιέγκο Γιορέντε (Λιντς), Αθπιλικουέτα (Τσέλσι), Μάρκος Γιορέντε (Ατλέτικο Μαδρίτης)

Μέσοι: Μπουσκέτς (Μπαρτσελόνα), Ρόντρι (Μάντσεστερ Σίτι), Πέδρι (Μπαρτσελόνα), Τιάγκο Αλκάνταρα (Λίβερπουλ), Κόκε (Ατλέτικο Μαδρίτης), Φαμπιάν (Νάπολι)

Επιθετικοί: Ντάνι Όλμο (Λειψία), Ογιαρθάμπαλ (Σοσιεδάδ), Μοράτα (Γιουβέντους), Μορένο (Βιγιαρεάλ), Φεράν Τόρες (Μάντσεστερ Σίτι), Αντάμα Τραορέ (Γουλβς), Πάμπλο Σαράμπια (Παρί Σεν Ζερμέν)

Προπονητής: Λουίς Ενρίκε

Πολωνία

Τερματοφύλακες: Λούκας Φαμπιάνσκι (Γουέστ Χαμ), Βόιτσιεχ Σέζνι (Γιουβέντους), Λούκατς Σκορούπσκι (Μπολόνια).

Αμυντικοί: Γιάν Μπέντναρεκ (Σαουθάμπτον), Μπαρτόζ Μπερεζίνσκι (Σαμπντόρια), Πάβελ Νταβίντοβιτς (Βερόνα), Καμίλ Γκλικ (Μπενεβέντο), Μιχάλ Χέλικ (Μπάρνσλεϊ), Τόμας Κεντζιόρα (Ντιναμό Κιέβου), Καμίλ Πιατκόφσκι (Ράκοβ Τσεχοστόβα), Τίμοτιουτς Πούτσαζ (Λεχ Πόζναν), Ματσιέι Ρίμπους (Λοκομοτίβ Μόσχας).

Μέσοι: Πρζεμισλάβ Φρανκόφσκι (Σικάγο Φάιαρ), Καμίλ Γιότζβιακ (Ντέρμπι), Ματέους Κλιχ (Λιντς), Κάσπερ Κοζλόφσκι (Πογκόν Στσέτσιν), Γκρζεγκόρζ Κριχόβιακ (Λοκομοτίβ Μόσχας), Κάρολ Λινέτι (Τορίνο), Γιακούμπ Μόντερ (Μπράιτον), Πρζέμισλαβ Πλαχέτα (Νόριτς), Πιότρ Ζιελίνσκι (Νάπολι).

Επιιθετικοί: Νταβίντ Κοβνάσκι (Φορτούνα Ντίσελντορφ), Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι (Μπάγερν Μονάχου), Αρκάντιους Μίλικ (Μαρσέιγ), Κάρολ Σφιντέρσκι (ΠΑΟΚ), Γιακούμπ Σβιέρτζοκ (Πιαστ Γκλίβιτσε).

Σουηδία

Τερματοφύλακες: Καρλ-Γιόχαν Γιόνσον (Κοπεγχάγη), Κρίστοφερ Νόρντφελντ (Γκεντσλερμπιρλίγκι), Ρόμπιν Όλσεν (Ρόμα)

Αμυντικοί: Εμίλ Κραφτ (Νιουκάστλ), Βίκτορ Λίντελοφ (Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ), Μάρκους Ντάνιελσον (Νταλιάν), Μάρτιν Όλσον (Χάκεν), Λούντβιγκ Αουγκουστίνσον (Βέρντερ Βρέμης), Πόντους Γιάνσον (Μπρέντφορντ), Φιλίπ Ελάντερ (Ρέιντζερς), Μίκαελ Λούστιγκ (ΑΙΚ), Αντρέας Γκάνγκβιστ (Τζένοα)

Μέσοι: Εμίλ Φόρσμπεργκ (Λειψία), Κεν Σέμα (Γουότφορντ), Βίκτορ Κλάεσον (Κράσνονταρ), Ντέγιαν Κουλουσέφσκι (Αταλάντα), Σεμπάστιαν Λάρσον (ΑΙΚ), Άλμπιν Έκνταλ (Σαμπντόρια), Κρίστοφερ Όλσον (Κράσνονταρ), Γιενς-Λις Μισέλ Κάχουστε (Μίντιλαντ), Ματίας Σβάνμπεργκ (Μπολόνια), Γκούσταβ Σβένσον (Γκουανκγζού)

Επιθετικοί: Μάρκους Μπεργκ (Κράσνονταρ), Αλεξάντερ Ίσακ (Σοσιεδάδ), Ρόμπιν Κουέισον (Μάιντς), Τζόρνταν Λάρσον (Σπαρτάκ Μόσχας)

Προπονητής: Τζάνε Άντερσον

Όμιλος ΣΤ’

Πρόγραμμα ομίλου:

Τρίτη 15 Ιουνίου

19:00 Ουγγαρία – Πορτογαλία | Πούσκας Αρένα, Βουδαπέστη
22:00 Γαλλία – Γερμανία | Άλιαντς Αρένα, Μόναχο

Σάββατο 19 Ιουνίου

16:00 Ουγγαρία – Γαλλία | Πούσκας Αρένα, Βουδαπέστη
19:00 Πορτογαλία – Γερμανία | Άλιαντς Αρένα, Μόναχο

Τετάρτη 23 Ιουνίου

22:00 Πορτογαλία – Γαλλία | Πούσκας Αρένα, Βουδαπέστη
22:00 Γερμανία – Ουγγαρία | Άλιαντς Αρένα, Μόναχο

Αποστολές

Ουγγαρία

Τερματοφύλακες: Άνταμ Μπόγκνταν (Φερεντσβάρος), Ντένες Ντίμπους (Φερεντσβάρος), Πέτερ Γκουλάσι (Λειψία).

Αμυντικοί: Μπέντεγκουζ Μπόλα (Βίντι), Έντρε Μπότκα (Φερεντσβάρος), Ατίλα Φιόλα (Βίντι), Άκος Κεσκές (Λουγκάνο), Άνταμ Λανγκ (Ομόνοια), Γκέργκο Λόβρεντσιτς (Φερεντσβάρος), Βίλι Όρμπαν (Λειψία), Ατίλα Σάλαϊ (Φενέρμπαχτσε).

Μέσοι: Τάμας Σέρι (Μεζεκόβεντς), Ντάνιελ Γκάζνταγκ (Χόνβεντ), Φίλιπ Χόλεντερ (Παρτίζαν), Λάζλο Κλάινχαϊσλερ (Όσιγεκ), Άνταμ Νατζ (Μπρίστολ Σίτι), Λοΐκ Νεγκό (Βίντι), Άντρας Σάφερ (Ντουνάισκα Στρέντα), Ντάβιντ Σίχερ (Φερεντσβάρος).

Επιθετικοί: Γιάνος Χαν (Πακς), Νέμανια Νίκολιτς (Βίντι), Ρόλαντ Σάλαϊ (Φράιμπουργκ), Σάμπολς Σεν (Ντάλας), Άνταμ Σάλαϊ (Μάιντς), Κέβιν Βάργκα (Κασίμπασα), Ρόλαντ Βάργκα (ΜΤΚ).

Προπονητής: Μάρκο Ρόσι

Πορτογαλία

Τερματοφύλακες: Άντονι Λόπες (Λιόν), Ρουί Πατρίσιο (Γουλβς), Ρουί Σίλβα (Γρανάδα)

Αμυντικοί: Ζοάο Κανσέλο (Μάντσεστερ Σίτι), Νέλσον Σεμέδο (Γουλβς), Ζοσέ Φόντε (Λιλ), Πέπε (Πόρτο), Ρούμπεν Ντίας (Μάντσεστερ Σίτι), Νούνο Μέντες (Σπόρτινγκ Λισαβόνας), Ράφαελ Γκερέιρο (Ντόρτμουντ)

Μέσοι: Ντανίλο Περέιρα (Παρί Σεν Ζερμέν), Παλίνια (Σπόρτινγκ Λισαβόνας), Ρούμπεν Νέβες (Γουλβς), Μπρούνο Φερνάντες (Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ), Ζοάο Μουτίνιο (Γουλβς), Ρενάτο Σάντσες (Λιλ), Σέρτζιο Ολιβέιρα (Πόρτο), Γουίλιαμ Καρβάλιο (Μπέτις)

Επιθετικοί: Πέδρο Γκονσάλβες (Σπόρτινγκ Λισαβόνας), Αντρέ Σίλβα (Άιντραχτ Φραγκφούρτης), Μπερνάρντο Σίλβα (Μάντσεστερ Σίτι), Κριστιάνο Ρονάλντο (Γιουβέντους), Ντιόγκο Ζότα (Λίβερπουλ), Γκονσάλο Γκουέδες (Βαλένθια), Ζοάο Φέλιξ (Ατλέτικο Μαδρίτης), Ράφα Σίλβα (Μπενφίκα)

Προπονητής: Φερνάντο Σάντος

Γαλλία

Τερματοφύλακες: Ούγκο Γιορίς (Τότεναμ), Στιβ Μανταντά (Μαρσέιγ), Μάικ Μενιάν (Λιλ)

Αμυντικοί: Μπεντζαμέν Παβάρ (Μπάγερν Μονάχου), Λεό Ντιμπουά (Λιόν), Ραφαέλ Βαράν (Ρεάλ Μαδρίτης), Κερτ Ζουμά (Τσέλσι), Πρεσνέλ Κιμπεμπέ (Παρί Σεν Ζερμέν), Κλεμέν Λενγκλέ (Μπαρτσελόνα), Λούκας Ερναντέζ (Μπάγερν Μονάχου), Λούκας Ντιν (Έβερτον), Ζιλ Κουντέ (Σεβίλλη)

Μέσοι: Ενγκολό Καντέ (Τσέλσι), Πολ Πογκμπά (Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ), Αντριέν Ραμπιό (Γιουβέντους), Κορεντέν Τολισό (Μπάγερν Μονάχου), Μούσα Σισοκό (Τότεναμ), Τόμας Λεμάρ (Ατλέτικο Μαδρίτης)

Επιθετικοί: Μάρκους Τιράμ (Γκλάντμπαχ), Κίνγκσλεϊ Κομάν (Μπάγερν Μονάχου), Κιλιάν Εμπαπέ (Παρί Σεν Ζερμέν), Αντουάν Γκριεζμάν (Μπαρτσελόνα), Ολιβιέ Ζιρού (Τσέλσι), Καρίμ Μπενζεμά (Ρεάλ Μαδρίτης), Βισάμ Μπεν Γιεντέρ (Μονακό), Ουσμάν Ντεμπελέ (Μπαρτσελόνα)

Γερμανία

Τερματοφύλακες: Μάνουελ Νόιερ (Μπάγερν Μονάχου), Μπερντ Λένο (Άρσεναλ), Κέβιν Τραπ (Άιντραχτ Φρανκφούρτης)

Αμυντικοί: Ματίας Γκίντερ (Γκλάντμπαχ), Ρόμπιν Γκόσενς (Αταλάντα), Κρίστιαν Γκίντερ (Φράιμπουργκ), Μάρσελ Χάλστενμπεργκ (Λειψία), Ματς Χούμελς (Ντόρτμουντ), Λούκας Κλόστερμαν (Λειψία), Ρόμπιν Κοχ (Λιντς), Αντόνιο Ρούντιγκερ (Τσέλσι), Νίκλας Σούλε (Μπάγερν Μονάχου), Τζόσουα Κίμιχ (Μπάγερν Μονάχου)

Μέσοι: Εμρέ Τσαν (Ντόρτμουντ), Λέον Γκορέτσκα (Μπάγερν Μονάχου), Ιλκάι Γκουντογκάν (Μάντσεστερ Σίτι), Γιόνας Χόφμαν (Γκλάντμπαχ), Φλοριάν Νόιχαους (Γκλάντμπαχ), Τόμας Μίλερ (Μπάγερν Μονάχου), Τόνι Κρόος (Ρεάλ Μαδρίτης), Κάι Χάβερτς (Τσέλσι), Τζαμάλ Μουσιάλα (Μπάγερν Μονάχου)

Επιθετικοί: Σερζ Γκνάμπρι (Μπάγερν Μονάχου), Λιρόι Σανέ (Μπάγερν), Τίμο Βέρνερ (Τσέλσι), Κέβιν Φόλαντ (Μονακό)

Προπονητής: Γιοακίμ Λεβ

Το πρόγραμμα των αγώνων στα knock-out

Φάση των 16

Σάββατο 26 Ιουνίου

19:00 Δεύτερος 1ου ομίλου – Δεύτερος 2ου ομίλου | Γιόχαν Κρόιφ Αρένα, Άμστερνταμ

22:00 Πρώτος 1ου ομίλου – Δεύτερος 3ου ομίλου | Γουέμπλεϊ, Λονδίνο

Κυριακή 27 Ιουνίου

19:00 Πρώτος 3ου ομίλου – Τρίτος 4ου/5ου/6ου ομίλου | Πούσκας Αρένα, Βουδαπέστη

22:00 Πρώτος 2ου ομίλου – Τρίτος 1ου/4ου/5ου/6ου ομίλου | Καρτούχα, Σεβίλλη

Δευτέρα 28 Ιουνίου

19:00 Δεύτερος 4ου ομίλου – Δεύτερος 5ου ομίλου | Πάρκεν, Κοπεγχάγη

22:00 Πρώτος 6ου ομίλου – Τρίτος 1ου/2ου/3ου ομίλου | Αρένα Νατσιονάλα, Βουκουρέστι

Τρίτη 29 Ιουνίου

19:00 Πρώτος 4ου ομίλου – Δεύτερος 6ου ομίλου | Γουέμπλεϊ, Λονδίνο

22:00 Πρώτος 5ου ομίλου – Τρίτος 1ου/2ου/3ου/4ου ομίλου | Χάμπντεν Παρκ, Γλασκώβη

Προημιτελικά

Παρασκευή 2 Ιουλίου

19:00 Νικητής 6 – Νικητής 5 | Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη

22:00 Νικητής 4 – Νικητής 2 | Άλιαντς Αρένα, Μόναχο

Σάββατο 3 Ιουλίου

19:00 Νικητής 3 – Νικητής 1 | Ολυμπιακό Στάδιο, Μπακού

22:00 Νικητής 8 – Νικητής 7 | Ολίμπικο, Ρώμη

Ημιτελικά

Τρίτη 6 Ιουλίου

22:00 Νικητής 2 – Νικητής 1 | Γουέμπλεϊ, Λονδίνο

Τετάρτη 7 Ιουλίου

22:00 Νικητής 3 – Νικητής 4 | Γουέμπλεϊ, Λονδίνο

Τελικός

Κυριακή 11 Ιουλίου

22:00 Νικητής 1 – Νικητής 2 | Γουέμπλεϊ, Λονδίνο